KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16716001
nr 1671 6001
Etsning
Henrik Krogh, "Älgar". Signerad, numrerad 1/20. Bildmått: 32x21 cm, yttermått inklusive ram: 50x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 januari 2025
kl 20:46:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Etsning
nr 1671 6001
Etsning
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 250 kr |
måndag 6 januari 2025 |